ГО "Право на захист" - "Ми не шукаємо компромісів - ми боремося з корупцією"!

Сьогодні отримали неймовірно колосальне задоволення, коли нам зателефонувала людина (Дай Бог їй здоров'я!) і повідомила таку приємну новину: у начальника Прилуцької поліції - Руслана Петровича Крахмільця та у начальника слідчого відділу пана Хвостенка служба ВБ (внутрішня безпека) провели обшуки і виявили багато чого їм цікавого!

Але нас зацікавила одна з виявлених знахідок - граната, що проходить як речовий доказ по одній з кримінальних справ, але, чомусь, опинилась не в сховищі речдоків, а у когось з цих двох діячів в кабінеті. І нам особливо цікаво – чи це не та сама граната, що два роки раніше була підкинута нашим друзям?

Дуже вдячні службі ВБ за те, що виконуєте службовий обов'язок ,тримаєте дане слово та не дали остаточно розчаруватись в справедливості!

Сподіваємось, щоб майбутній начальник Прилуцької поліції буде з громади міста, достойна цієї посади та матиме довіру населення, а не цей «гастролер»...

Р.С. Цитата з внутрішнього розпорядження МВС: "Ті поліцейські,що при атестації отримали мінімальну кількість балів для проходження й ті, хто поновилися на посаді через суд, повинні чотири місяці відслужити в зоні АТО". Не встиг Руслан Петрович змити свої гріхи кров'ю, бо тепер може відправитися в зону, не АТО,звичайно.

Написати коментар

Поля з позначкою (*) обов'язкові. HTML-коди заборонені.